Majutus

Mändjala kämping

Riia lahe kaldal, Mändjala looduskaitseala kaunite rannamändide all asub kämping, kus saab veeta unustamatu puhkuse puutumata looduse keskel. 

Kämpingumaju on kokku 61, neis on 316 voodikohta.

Majakesed on erineva suurusega (1-5 kohta), osadel neist imekaunis vaade mere poole. Mõned majad on ümber ehitatud mugavustega majadeks, need meeldivad klientidele väga, sest erinevalt hotellist on nendes majades privaatne olek ning lisaks ka õues grillimise võimalus.

Kämpingu territooriumil on telkimisala (võimalus kasutada tualett- ja pesemisruumi), autokaravanidega reisijate tarbeks elektrivarustusega peatumiskohad. Lisaks majutusele ja toitlustusele (siin ollakse võimelised toitlustama ka väga suuri gruppe) vahendatakse erinevaid aktiivseid tegevusi – kalapüük, paadilaenutus, jahipidamine, merematkad, loodusmatkad, vibulaskmine nii kämpingu territooriumil kui ka spetsiaalsel viburajal jne.

Mändjala kämpingus on võrdselt teretulnud nii grupid kui ka individuaalturistid, firmad ja seltskonnad, toitlustust pakutakse ka läbisõitvatele turistidele.

Kämpingus saab rentida saunna ja rannapaviljoni ükskõik milisteks üritusteks või tähtpäevadeks.

Siinveedetud hetked teeb unustamatuks lõkketule ümber istumine, kusjuures lõkketegemiseks on olemas vastavalt ettevalmistatud (ikkagi looduskaitseala ja männimets!) lõkkeplatsid, samuti kaunis liivarand koos mitme palliplatsiga.

Mändjala kämping ootab külalisi suvekuudel, mais ja septembris võõrustatakse kliente ettetellimisel.

Close Menu