AS Saare Erek

AS Saare Erek on Kuressaares asuv kodumaisel erakapitalil põhinev ehitusettevõte. Firma tegutseb praegusel kujul alates 1990. aastast.

AS Saare Erek põhitegevusaladeks on:

-ehituse pea- ja alltöövõtt

– remonditööd

-restaureerimistööd

-puittoodete valmistamine

-metallitööd

-ehitusmaterjalide tootmine

-ehitsmaterjalide jae- ja projektimüük ehitusmasinate ja seadmete rent

Ettevõttes töötab ca 90 inimest. AS Saare Erek eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehituslikku kompleksteenust, arvestades tellija soovide ja vajadustega.

Tuulaja OÜ

Tuulaja OÜ loodi 2007. aastal eesmärgiga pakkuda kõigile Tuule Gruppi kuuluvate ettevõtetele siseturvalisuse korraldamist ning juriidilist teenindamist, mis on andnud tuulajale laialdase teadmiste ning kogemuste baasi nii merenduse kui ka erinevate ettevõtete siseturvalisuse korraldamise valdkonnas. Ettevõttel on märkmisväärne kogemus merenduse valdkonnas, valdame mereturvalisuse oskusteavet ja vastavad juriidilist ettevalmistust, pakkudes õigusteenuseid antud valdkonnas nii tuule grupi siseselt kui ka klientidele väljaspoolt.

Turvalise keskkonna tagamiseks on Tuulaja OÜ teinud erinevate projektide ja algatuste raames aktiivselt koostööd mitmete turvalisuse valdkonnaga seotud ametkondade ja mittetulundussektoriga.

Close Menu