Reisibüroo

WRIS

Reisimine on muutunud enamaks kui lihtsalt punktist A punkti B liikumine. Nii palju kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid reisieesmärke ja ootusi oma reisidele. Aeg on meile kõigile täna hinnalisim vara, mida tuleb väärikalt kasutada. Ametireisi sujuv korraldus võib määrata Sinu töö-alase või Sinu ettevõtte edukuse. Sinu puhkusereisi õnnestumine annab kirjeldamatu laengu, pakub elamusi, mis jäävad kogu eluks. Töötame Sinu rahulolu saavutamise nimel, tahame aidata kaasa sinu unistuste täitumisele ja väärtustame meile antud usaldust.

Meil on kogemus aastast 1991. Esimese reisibüroona Eestis saime õiguse väljastada rahvusvahelisi lennupileteid, oleme Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni IATA liige ja kuulume Eesti reisispetsialiste ühendavasse liitu ETFL (Eesti Turismifirmade Liit). Wrisi bürood asuvad Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares.

Ametireiside korraldamisel pakume asjatundlikku reisialast nõuannet Sinu ettevõtte reisikulude juhtimisel ja hoiame kokku Sinu väärtuslikku aega.

Alates 2005. aastast oleme rahvusvahelise reisibüroode ühenduse ITP (International Travel Partnership) liige, mis on vajadusel meie käepikendus Sinu jaoks sihtkohariigis. Kliendile tähendab Wrisi liitumine BCD Traveliga jätkuvalt garanteeritud heatasemelist teenindust, paremat hinna ja kvaliteedi suhet, uusi sidelahendusi ja laiaulatuslikku teenustevalikut.

Puhkusereisi aitame valida vastavalt sinu soovidele kui Sinu jaoks ei leidu meie poolt pakutava hulgast sobivat valmislahendust, teeme spetsiaalse reisipaketi koostöös Sinuga. Aitame ellu viia Sinu julgemaid reisiunistusi, muuta meeldejäävaks olulisi tähtpäevi, seigelda metsikutes oludes, tegeleda oma lemmikharrastusega, külastada lemmikartisti kontserti nii koduses Eestis kui laias maailmas.

Teeme oma tööd südamega, prioriteediks Sinu rahulolu.

Meile meeldib reisida ja innustada teisi kaugetele maadele.

Kohver paki ise, ülejäänud eest hooliteseb Wris!

 

Lennupiletite, puhkusereiside, hotellide ja kindlustuse online pood

 

Close Menu